Riepas

Riepas ikvienam gadalaikam & transportlīdzeklim | Gros Auto

Mūsu 26 gadus ilgā pieredze auto rezerves daļu tirdzniecībā ļauj mums zināt un izprast klientu vēlmes piemērotāko vasaras un ziemas riepu izvēlē – atbilstošas Latvijas gadalaikiem, piemērotas klientu vajadzībām pasaules vadošo riepu ražotāju piedāvājumā.

  • Ja zināšanas ļauj iegādāties piemērotas riepas patstāvīgi, dodieties uz mūsu interneta veikalu;
  • Ja neesiet drošs, vai spēsiet atrast savai automašīnai atbilstošākās, gaidīsim Jūs Gros Auto veikalos un servisos visā Latvijā. Mūsu pārdevēji piemeklēs Jūsu vajadzībām un maciņam atbilstošākās riepas, veiks to montāžu uz diskiem, balansēšanu un citas nepieciešamās darbības.

Uzņēmums regulāri apkopo informāciju par labākajiem piedāvājumiem riepu industrijā, sadarbojās ar lielākajiem piegādātājiem Latvijā, lai saviem klientiem varētu piedāvāt visplašāko sortimentu un labākās cenas.

Populārākie vasaras un ziemas riepu zīmoli, ko variet iegādāties pie mums:

 

Kvalitatīvas riepas nodrošina gan ērtu, gan drošu braukšanu. Izvēlies savam auto piemērotas vasaras vai ziemas riepas par draudzīgu cenu – ienāc Gros Auto!

„Kāpēc ziemā izvēlēties ziemas riepas”

Ja joprojām šaubāties, kāda starpība starp vasaras un ziemas riepām, vērts noskatīties šo nelielo video. Lai arī video ir Pirelli veidots, kopumā, šādu atšķirību, ar mazām niansēm, Jūs sajutīsiet braucot ar lielākās daļas ražotāju jaunām ziemas riepām.