Mājaslapas sīkdatnes

Ko nozīmē “sīkdatne”?

Sīkdatnes, sauktas arī par (cookies), ir mazas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz jūsu datoru, kad jūs apmeklējat mūsu mājaslapu. Tās tiek plaši izmantotas, lai interneta vietnes darbotos labāk un efektīvāk un mēs Jums nodrošinātu vislabāko iespējamo mājaslapas izmantošanas pieredzi. Turpinot lietot mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai (ja vien neesat iestatījis nepieņemt sīkdatnes).

Kādas sīkdatnes izmantojam?

Informācija par www.detalas.lv lietotajām sīkdatnēm:

  • Google Adwords
    Google Adwords izmantotās sīkdatnes, lai piesaistītu no jauna apmeklētājus, kuri, iespējams, ar laiku kļūst par klientiem, pamatojoties uz apmeklētāja uzvedību dažādās citās mājaslapās.
  • Google Analytics
    Tas ir mājaslapas lietojuma analīzes rīks, kas apkopo datus par mājaslapas izmantošanas veidiem. Šie dati ļauj izprast apmeklētāju uzvedību lapā un palīdz to uzlabot. Tiek saglabāta informācija, piemēram, par mājaslapas apmeklēšanai izmantoto datoraparatūru un programmatūru, apmeklētajām lapām un apmeklējuma ilgumu.

Kā izslēgt sīkdatnes?

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Vairāk informācijas par sīkdatņu pārvaldīšanu pārlūkprogrammās var atrast šeit: