Mainām riepas!

Esam droši uz ceļa!

Strauji tuvojas brīdis, kad vasaras riepas vairs nebūs drošas neatkarīgi vai likumi to prasa vai nē. Par cik rudens un ziemas apstākļos tieši riepas “spēlē” vienu no galvenajām lomām Jūsu drošībai uz ceļa, tad svarīgi ir izvēlēties atbilstošas riepas un veikt to kvalitatīvu montāžu.

Visos GROS AUTO servisos riepu montāža un balansēšana tiek veikta ar iekārtām, kas nodrošina augstāko montāžas un balansēšanas kvalitāti. Mūsu pieredzējušie meistari kvalitatīvi un droši veiks visu veidu riepu montāžu.

Papildus tam, visiem mūsu klientiem, kas veic riepu maiņu, bez maksas uzpildīsim kvalitatīvu ziemas logu šķidrumu.

Informācijai – ko mēs paveicam mūsu klientu riepu montāžas procesā:

– Pirms uzsākam riepu montāžu, diskus apstrādājam ar hermētiķi, lai parūpētos par nepieciešamā blīvējuma nodrošināšanu riepām un diskiem. Tādējādi tiek nodrošināts, ka, temperatūrai svārstoties riepās nepazemināsies spiediens;

– Tāpat  pirms riepu montāžas aplūkojam un novērtējam ventiļu stāvokli. Katrs ventilis pirms montāžas tiek vizuāli pārbaudīts, vai nav pienācis laiks to mainīt un arī pēc riepas uzmontēšanas un piepumpēšanas katrs ventilis tiek pārbaudīts pret gaisa noplūdi.

– Visas riteņu skrūves pēc montāžas tiek pievilktas ar dinamometrisko atslēgu ar nepieciešamo spēku – mūsu speciālisti zina, kādam jābūt atbilstošam spēkam, lai nodrošinātu, ka skrūves nav pievilktas pārāk vāji vai pārāk stipri. Ņemam vērā to, ka klientiem uz ceļa var rasties nepieciešamība skrūves atskrūvēt pašu spēkiem.

– Visas mūsu riteņu balansēšanas iekārtas tiek regulāri pārbaudītas un kalibrētas, lai strādātu precīzi un riteņi braukšanas laikā nevibrētu.

– Pēc riepu montāžas noņemtās riepas ieliksim jaunos riepu maisos atdošanai klientam, vai arī tās iespējams atstāt glabāšanai pie mums vai arī nodot utilizācijai, ja riepas savu mūžu jau nokalpojušas.

Ja nepieciešamas jaunas riepas – skatieties mūsu iVeikalā, vai vaicājiet servisā. Pieejamas gan ekonomiskas, ganpremium klases riepas jebkurai gaumei.

Tātad – gaidām ciemos!