Laiks ir nauda!

Negribat tērēt savu laiku servisā?

Nav problēmu! Mēs paņemsim auto Jums izdevīgā vietā un laikā, saremontēsim un pēc remonta nogādāsim to atpakaļ. Vienalga, vai tas ir mājās, darbā vai citur, kur atrodaties.

Ja auto remonta summa pārsniegs 79 eiro, tad auto nogāde uz mūsu servisu un atpakaļ Rīgas un Jūrmalas teritorijā darba laikā no plkst.9:00 līdz 17:00 būs bezmaksas.  Par nogādes/piegādes izmaksām pārējā Latvijas teritorijā gan būs jāvienojas atsevišķi.

Pakalpojums pieejams tikai tām automašīnām, kurām uz remonta, nogādes un piegādes laiku ir spēkā esoša tehniskā apskate un OCTA. Par slēptiem defektiem, kuri atklājas automašīnas piegādes un nogādes laikā, iespējamiem ar tiem saistītiem zaudējumiem  trešajām personām, atbildīgs ir automašīnas īpašnieks.

Norēķins pie automašīnas saņemšanas iespējams ar priekšapmaksu, kredītkarti vai skaidrā naudā uz vietas. Atbilstoši esošai situācijai valstī iesakam bezskaidras naudas norēķinus.

Nogādes un piegādes laikā ievērojam nepieciešamos drošības pasākumus, kas noteikti valstī. Pēc automašīnas remonta salons tiek dezinficēts ar anti-bakteriālu līdzekli.

Zvaniet 28313430 vai piesakiet pakalpojumu saziņas formā un mēs Jums palīdzēsim!

Saziņa

Lūdzu, ievadiet vārdu, uzvārdu / uzņēmumu!
Lūdzu, ievadiet tālruņa numuru!
Lūdzu, ievadiet e-pasta adresi!

Auto

Lūdzu, ievadiet marku, modeli!
Lūdzu, ievadiet valsts reģ. nr.!

Serviss/Piegāde

Lūdzu, izvēlaties autoservisu!
Lūdzu, ievadiet vēlamo apmeklējuma laiku!
Lūdzu, ievadiet papildus informāciju!
Lūdzu, ievadiet atlaižu kodu!
Ievadītais kods nav pareizs!