15.05.2020
Jauns pakalpojums mūsu autoservisu tīklā

No maija sākuma piedāvājam jaunu pakalpojumu ja paliekat mājās vai esat ļoti aizņemti darbā un – vēlaties saremontēt savu auto. Mēs paņemam auto klientam izdevīgā vietā un pēc remonta nogādājam atpakaļ. Pie tam – bez maksas, ja auto nogāde uz servisu un atpakaļ ir Rīgā, Jūrmalā, Kuldīgā, darba laikā no plkst.9:00 līdz 17:00.

Minimālā auto remonta summa ir 50 EUR. Tāpat pakalpojums pieejams tikai tām automašīnām, kurām uz remonta, nogādes un piegādes laiku ir spēkā esoša tehniskā apskate un OCTA. Par slēptiem defektiem, kuri atklājas automašīnas piegādes un nogādes laikā, iespējamiem ar tiem saistītiem zaudējumiem trešajām personām, atbildīgs ir automašīnas īpašnieks.

Norēķins pie automašīnas saņemšanas iespējams ar priekšapmaksu, kredītkarti vai skaidrā naudā uz vietas. Atbilstoši esošai situācijai valstī iesakam bezskaidras naudas norēķinus.

Nogādes un piegādes laikā ievērojam nepieciešamos drošības pasākumus, kas noteikti valstī. Pēc automašīnas remonta salons tiek dezinficēts ar anti bakteriālu līdzekli.

Mūsu jauno pakalpojumu AIZVEDAM UN ATVEDAM atzinīgi ir novērtējis arī lielākais biznesa medijs “Dienas Bizness”. Vairāk informācijas : https://www.db.lv/zinas/video-autoserviss-dodas-uz-majam-496388