Aizvedam un atvedam!

Esat mājās vai darbā un vēlaties saremontēt savu auto? Mēs paņemsim auto Jums izdevīgā vietā un pēc remonta nogādāsim atpakaļ.

Bez maksas!*

*Bezmaksas auto nogāde uz mūsu servisu un atpakaļ ir pieejama Rīgā, Jūrmalā, Kuldīgā darba laikā no plkst.9:00 līdz 17:00.  Minimālā auto remonta summa ir 50 EUR. Par nogādes/piegādes izmaksām pārējā Latvijas teritorijā ir jāvienojas atsevišķi.

Pakalpojums pieejams tikai tām automašīnām, kurām uz remonta, nogādes un piegādes laiku ir spēkā esoša tehniskā apskate un OCTA. Par slēptiem defektiem, kuri atklājas automašīnas piegādes un nogādes laikā, iespējamiem ar tiem saistītiem zaudējumiem  trešajām personām, atbildīgs ir automašīnas īpašnieks.

Norēķins pie automašīnas saņemšanas iespējams ar priekšapmaksu, kredītkarti vai skaidrā naudā uz vietas. Atbilstoši esošai situācijai valstī iesakam bezskaidras naudas norēķinus.

Nogādes un piegādes laikā ievērojam nepieciešamos drošības pasākumus, kas noteikti valstī. Pēc automašīnas remonta salons tiek dezinficēts ar anti bakteriālu līdzekli.

Zvaniet 28313430 vai piesakiet pakalpojumu saziņas formā un mēs Jums palīdzēsim!

Saziņa

Lūdzu, ievadiet vārdu, uzvārdu / uzņēmumu!
Lūdzu, ievadiet tālruņa numuru!
Lūdzu, ievadiet e-pasta adresi!

Auto

Lūdzu, ievadiet marku, modeli!
Lūdzu, ievadiet valsts reģ. nr.!

Serviss/Piegāde

Lūdzu, izvēlaties autoservisu!
Lūdzu, ievadiet vēlamo apmeklējuma laiku!
Lūdzu, ievadiet papildus informāciju!
Lūdzu, ievadiet atlaižu kodu!
Ievadītais kods nav pareizs!